31 Mayıs 2016 Salı
IMKB 100 : 0 %(0)
Dolar : 0 TL
Euro : 0 TL
EKONOMİ

Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Danışma Kurulu Tanışma Toplantısı gerçekleştirildi. Üniversitede düzenlenen toplantıda iş dünyası ve akademisyenler bir araya geldi.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Ben yardim istiyotum nolursununuz
Cevher erdogdu @ 30.05.2016 02:54:22
Ben TOKAT reşafıyede yaşıyorum..kayalık mahallesi top tepesı mevkıinde tepe bolumlerınde kaymaların oluşmasından dolayı tehdt oluşturmuştur.bu duruma karşsı kısa bır çalışma yapılmiş altından su cıkmıştır.kepcenin eşmiş oldığu cukurumsu bolgelerde birıkmekte ve tehdit oluşturmaktadır.halen 1 yıldırkı böyle.bölge halkı reşadıye beledıyesıne başvurduğu halde ilgilenen olmamıştır.zaten ilçemizdede hizmet cok da iyi değildir....vatandaşlarımıza yardım edilmesi hususunda göstereceğiniz hassasiyetten dolayı şimdiden teşekur eder.ismimin acıklanmamasınıda rica ederim.
Ahmet şam @ 28.05.2016 06:05:05
çatalcanın köyünde ikamet ediyorum komşum benim evin 1 metre yanına kapalı bir yer yapıp bir tane büyük baş hayva aldı zaman geçtikçe hayvanları çoğaltı şimdi 40 a yakın hayvanlarını çoğaltı ve tabiki ahırıda büyütü. ve şimdihavala iyi diye ahırın üstünü açtı, ahır kokusundan yıkanmış çamaşırlarımızı dahi kurutamıyoruz nasıl bir önlem almalıyız. saygılarımla
SEZAİ USLU @ 25.05.2016 11:34:55
Ben dün sabah 9civarı adana türkmenbaşı bul.ekoromadan bal ikizi marka kapalı 1kg toz şeker aldım ve işyerinde şerligin içine boşaltırken tahta parçacıkları çıktı ve bal ikizi satış pazarlama müdürügeldi ve kabullenemediler nasıl olur edidi ve gitti yani insan hayatı bukadar ucuzmu.
metin yaşar @ 19.05.2016 18:24:44
ÖNCE İNSANA SAYGI.. DİREKSİYON BAŞINDAKİ ŞOFÖR, İNSAN SA TABİ? YAYA?YA SAYGI, YAYA BİR İNSANDIR. İNMSANIN İNSANA SAYGISI OLMAYAN BİR TOPLUM ÇÖKMÜŞTÜR. YAYA GEÇİTLERİNDE KAVŞAKLARDA HATTA VİRAJLARDA KENARDA GEÇMEK İÇİN BEKLEYEN YAYA VARKEN, SÜRAT YAPMAK, GAZA BAKMAK, SAATLERCE YAYAYI BEKLETMEK... IŞIKLARDA YAY A GEÇİTLERİ ÜZERİNDE DURMAK YOLU KAPATMAK, YAYA YOLLARINA ARADAN YAYA GEÇEMEYECEK KADAR YAKIN PARK ETMEK? ONURSUZLUK VE ÇUKURLUKTUR. VAR MI BÖYLELERİ..ÇOK..O ZAMAN İNSAN KITLIĞI HIZLA YOK DÖNÜŞÜYOR. YETKİLLİLER BUNUN ÇARESİ YOK MU YAHU? Yazıklar olsun. Nimete şükretmeyenler belalar yakındır .Hatta gelmiştir.
Recep MARUF @ 17.05.2016 08:51:04

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
31 MAYIS 2016
Online Ziyaretçiler