30 Ekim 2014 Perşembe
IMKB 100 : 79.455 %(-0,17)
Dolar : 2,2195 TL
Euro : 2,7920 TL
GÜNCEL

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bir hastanın Mers hastalığı taşıdığından şüphelenilmesi üzerine bir hastane karantina altına alındı.
MEDYA

2015 seçimleri öncesinde Ak Parti,CHP ve MHP'de yaşananlar. Sakarya Halk Gazetesi Genel Yayın Müdürü Salih Yalçıntaş Sakarya Siyasetinde olup bitenleri böyle yazdı..
EKONOMİ

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesinden 40 üye firma, 30 Ekim - 02 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarına katılmak üzere Gaziantep'e gidiyor.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

- Bir pazar kuruluyor, örneğin çarşamba pazarı. Pazar bi kalkıyor ortalık savaş alanı gibi. Belediye konteynır koysada o pazarcılar oraları temizleyerek çekip gitseler oradan olmazmı? Temizlik imandan gelir. - Atık pil kutuları, Atık pil topmalak ve uygun şekilde geri dönüşümünü sağlamak çok önemli bir konu çevre sağlığı açısından. Bizim belediyemiz bazı yerlere atık pil toplama kutuları koymuş, oda güzel. Ama içine atık pil atılamıyor. Şaka gibi. elektronik yapılmış kutu, olabilir bozuluyor. neden normal bir atma haznesi daha yok? şaka gibi (akm önündeki pil kutusu)
Sağduyu @ 30.10.2014 12:56:28
- Ben şehrimde yürüyüş yapmak istediğimde kaldırımlardan bebek arabasıyla bir kişinin daha yardımı olmadan veya yola inmeden ilerleyemiyorum. engelli rampaları vakti zamanında yapılmış ama artık kullanılamaz halde. Ricam: Medyabar bir videoyla yada fotoğraflarla bunu manşetten haber yapsın. - Yağmur yağdığında yayaların durumu içler acısı, Yollarda çok fazla su birikiyor, trafiği akıcı kılmak için yapılan kavşaklar yayaların karşıdan karşıya geçmesini çok zorlaştırıyor. Ricam: medyabar bir araçla yağmur yağınca yolların, yayaların halini video çekip manşetten haber yapsın. - Trafik ışıklarındaki yol bozuklukları, çok garip bir durum bu trafik ışıklarına yaklaşıyorum yol tümsek dolu, asfalt tepeciklerle dolu. Komedi. Dubleyol yapsn nolr
Sağduyu @ 30.10.2014 12:47:53
kütahya gedizde olan ihalelerede sorumsuzluk ve adam kayırma var adamı olan öteki rakibinin kaç para yazdığını biliyor
hüseyin oruç @ 29.10.2014 17:44:28
Ben sultan beylinde oturan bir özürlü krizi olan bir vatandasim benim.KIZIM yüzde seksen sekiz özürlü bakin.ücreti aliyorduk 5 önce kediler uç ayliginida kestiler oğlumun öğretmen olmasini bahane etiler evim.kira hic bir sosyal guvencemde yok inşaatlarda is bulursam calisiyorum.bulamadan yok kömür yardimi dahi alamiyorum hani bir yerlerde dayimiz olmadigindan ama benim kaloriferli doğal gazi olan komsularim bu yardim kömürünü alıyorlar bu mesaji yazdigim sayede komurlerini yiktilar bu nazil adalet bu nazil arastirmaki ozrluye bakana vermiyorlar usdelik bakin ucretinide kesiyorlar ve benden de geri ödeme olarak on beş bin tle istiyorlar bana bir yardimci olunmasini rica ediyorum inanmasaniz adresim abdurrahman gazi msi hafiz cadesi no51 /2
fazli guney @ 29.10.2014 11:05:58
ben bir boşluktaydım ve borcum çoktu .Bir aptallık yaptım ve yurtdışından ve tanımadığım biri tarafından kredi teklifi geldi o an bana mantıklı geldi ve kabul ettim imzalı evraklar ve 2500 tl.kadar para gönderdim sonuç olarak dolandırıldım elimde sahte olduğunu düşündüğüm onlara ait belgeler var tabiki.ve napacağımı bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz....yalnız sizden ricam sayfanızda yazımı yayınlarsanız gerçek ismimi kullanmamanızdır.resmi mercilere verebilirsiniz.lütfen yardım edin..başkalarınında canı yanmasın.
SEVİNÇ KAHRAMAN @ 28.10.2014 13:49:05

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
14°C
30 EKİM 2014
Online Ziyaretçiler