28 Mayıs 2015 Perşembe
IMKB 100 : 83.570 %(-0,86)
Dolar : 2,6575 TL
Euro : 2,8985 TL
ARKA KAPI

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 3 gün önce Ferizli Küçük sanayi sitesinin karşısındaki binaya astığı Kılıçdaroğlu’nun posteri bir gecede kayboldu
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Allah aşkına söylermisiniz, sayın Davutoğlunun dış politika da başarılı olduğu tek ülke, tek bir konu var mı?Bir de bilge adam diye anons ediliyor.Tam aksine, onun döneminde tüm islam alemi çöktü, parçalandı.Irak parçalandı, tehdit bizim kapıya dayandı.Suriye parçalandı, tehdit kapıya dayandı.Ülkemiz büyük bir tehdit ile kaşı karşıya getirildi.Onun dış işlerinde kazanan ABD, AB ve İsrail oldu.İsrail ve ABD çıkarlarının tehdit edecek tek bir ülke, tek bir örgüt ,tek bir devlet kalmadı.Nasıl olurda böyle bir politikacı, kahramnan diye önümüze koyulur, propaganda edilir.Her şey amacından saptırıldı.Karalar beyaz, beyazlar kara gösterilir oldu.Yapmayın Allah aşkına, daha fazla aldatmayın, kandırmayın bu milleti.
Utku kumandüz @ 27.05.2015 17:33:00
Serdivan hayvan paz.da yapılan AVM ye önce,büyük bir gaflet ile sangaryus ismi veridi.Halkımızın topyekün haklı tepkisi ile çok soraları galiba değiştirilip AKOVA oldu.Bundan ders almamış gibi şimdi de AGORA koyulmuş.Yine bize ait değil,yine gavurca ve de meyhane ile özdeşleşmiş bir isim.Allah aşkına bu bizim Ak belediyelerimiz!ne yapmak istiyor?Kendi diline bu kadar yabancılık neyin nesi?Gavurcaya aşk neyin nesi?Biz % 25 SÖZ SAHİBİYİZ, ONUN İÇÜN BİŞE YAPAMAYOZ DA DEMEZLER Mİ!Yahu, eski Burdur başkanı, hiç ortaklığı olmadığı bir marketin ismi yabancı diye kurdela kesmemiş, Türkçe olmadan kesmem, açmam demiş, orayı terketmiş,sonra da değiştirmişlerdi.Bir be.başkanı tavır koyarsa, kimse önünde durmaz.Ak belediyelerimiz SOS veriyor.AKOVA ola.
Sadık sünbüloğlu @ 27.05.2015 17:29:32
Selçuk kardeş teşekkürler.. işte aklı selim. işte inan mütedeyyin akıl.. chp hdp yi meclise sokan BU MÜSLÜMAN KANI İLE SULANMIŞ TOPRAĞIN İNSANI, ÇOK GÜZEL HİZMETLER YAPMIŞ AMA GÜCÜN SEHOŞLUĞU İLE YOZLAŞMAYA KARMAKARIŞIK OLMAYA GİDEN ,YANLIŞI ÇOĞALAN BİR OLUŞUM İÇİNDEKİ kardeşimin de ayaklarını yere indirmek ,kurtarmak için Tek alternatif olan "milli ittifak"ı meclis dışına bırakmaz yakışmaz. İşte bu yüzden AKP değil artık SP diyorum. Diğerleri zaten geçmiş kapitalist ve dine dindara uzak bir sistemin payandası. MHP diyecektim ama bak Müslüman kardeşim .çok bize benziyor. Ecdat esintisi görünümlü ama zihniyet CHP'den farksız aslında. İcraatlar böyle. Karşılıklı vekil alışverilşi bile yapıyorlar.parelel yapıdan asla farklı değiller.
EMİR KARTAL @ 26.05.2015 14:05:20
AKP mitiginden sonra kesin sonuç böyledir. akp3 mhp2 chp1 sp-bbp 1(milli ittifak. akp nın oylar görülüyorki milli itifaka kaymış hayırlısıda o zaten. bir mhp li olarak bende saadete atacağım çünkü. onlarında mecliste söz sahibi olması gerekiyor. yıllardır. muhalifet yapan partiler bu zamana kadar bir çivi çakmamıştır. milli ittifak hem muhafazakar hem milliyetçi milletin istediğide bu zaten. şimdiden oyum hayırlı olsun. allah hayırlısını versin. MUHSİNLERİ ALPERENLERİ MECLİSDE GÖRMEK İSTİYORUZ. SERDİVANLI OLARAK. DİĞER İLLERDENDE İNŞALLAH DESTEK GELİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
selçuk @ 25.05.2015 15:27:51
bazı tv dizileri aile içindeki çocuklara gençlere kötü örnek olduğundan dolayı ya kaldırılmasını yada kötü karakterde oynayan oyuncuları çıkartırlarsa çok iyi olur örneğin sabah dizisindeki kanal D de ki alın yazım dizisi birde stardaki deniz yıldızı dizisi artık onu yayından kaldırsınlar yada sonlandırsınlar yıllardır sürüyor bu dizi millete gına geldi lütfen bu iki dizi hakkında gereken yerlere iletin yoksa ben bulur iletirim teşekkürler
aliye beygüler @ 22.05.2015 11:05:39

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
16°C
28 MAYIS 2015
Online Ziyaretçiler