22 Aralık 2014 Pazartesi
IMKB 100 : 85.144 %(1,88)
Dolar : 2,3115 TL
Euro : 2,8325 TL
SİYASET

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı'nı Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek ziyaret ederek, Yeni Yönetim Kuruluna ve İlçe Başkanı Mustafa Ak'a hayırlı olsun dedi.
EKONOMİ

Rusya’nın en büyük ticari araç markası olan ve Mersa Otomotiv Distribütörlüğü’nde Türkiye’de de üretim yapan GAZ, Gazelle Next’in çift kabin versiyonunu da Türkiye pazarına sundu.
SAĞLIK

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Bahadır Baykal, burun tıkanıklığıyla ilgili uyarılarda bulunarak bu konuda sıkıntı yaşayanları uyardı
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Merhaba Bağcılar özel yeni iklim hastanesinde doğum sancısı gelmemiş olan eşim, sunu sancı verilek eşim doğum yapması için 5 saat sonra doğuma alan doktor Hem eşimin hem de çocuğumuzun canına kast etmiştir. Çocuğumuzun sağ kol sinir zedelenmesi, eşimde kadın rahatsızlığı oluşmuştur. Doktor Ve hastane yetkilileri konuştuğumuz halde ailemi ortada bırakmıştır. Şifa bulmak için gittiğimiz bu hastanede olanı da kaybettik 6 aydır çocuğumuzun rahatsızlığı geçmedi ve bu sağlık sorunu tamamen geçmeyecek denmektedir. Seçtiginiz hastaneye dikkat maddi ve manevi zarar görmeyin. şifa bulmaya diye gidilen hastanede,iyi olan sağlıgınızıda kaybetmeyin sectiğiniz doktora ve hastaneye dikkat edin???????????
tahir çolak @ 22.12.2014 12:20:51
çarşıdan gelip donatım istikametine 1. geçitte bulunan ışıklara yeşil yanması ile direk yanıp sönmeye başlamasını düşünen arkadaş ne güzel vatandaşla dalga geçmiş belli değil 21.12.2014 günü o ışıklarda tam 20 dakika bekledim fazlası var eksiği yok beni orda boş yere 20 dakikadan fazla bekleten zihniyete söyleyecek çok lafım var birde kıyamette alacağım hakkım...
M. S. Güneş @ 21.12.2014 17:40:27
Bahçeli'ye önce Tunceli'ye gidemezsin, hadi git bakim, Ankara'nın doğusuna gidemezler diyeceksin, sonra Tunceli'ye gidince de, Davutoğlu diyecek ki, gittiler ama, bir el sıkmadan geri geldiler.1- Bu resmen bölücülüktür 2-Gidemiyorlarsa suçlu hükümettir.Demekki yeterli güvenliği sağlayamadın. 3-Bu söz cani şebekesi ekmeğine yağ sürmek, gücünü kabul etmek, o bölgeyi ele geçirdiğini itiraf etmektir.Bir devlet adamı böle konuşamaz, ayrımcılık, bölücülük yapamaz.Karşılığı yüce divan ve ömür boyu müebbettir.
sacit karaköylü @ 21.12.2014 14:43:29
DAHA ÇOK yakında sakarya da ''komşuluk paneli'' düzenlenmişti.Demokrasi platformu derneği başkanlığında, ki, paralel diye adlandırılan kesime ait olduğu bilinir,eski vali Büyük, Toçoğlu, emniyet eski müdürü ve il müftüsü müşterek bu dernek çatısı altında komşuluk paneli düzenlemiş, tüm imkanlar bu 4 devlet kurumunca karşılanmış, 4 şehir idarecisi bu derneğin hizmetine girmişti.Düşünün devlet büyükleri, AKM salonunda bu derneğin şemsiyesi altında oturuyordu!!!Vali, b.şehir başkanı ve onların emrindeki diğer iki amir sorgulanmamalı mı?Şimdi ne konuşuyonuz.12 YIL BU KESİME YARDIM VE YATAKLIK EDEN, ONLARLA BİR VE BERABER HAREKET EDEN,devletin tüm imkanlarını emirlerine veren iktidar, bugün hangi yüzle konuşuyor.Onlarla beraber yargılanmalılar.
adapazarlı @ 21.12.2014 14:25:41
www.yedi24banko.com adlı site para ile maç satmaktadır.1 aylık gold üyelik yaptım .48 saat içinde beğenmezsem paramı iade edeckleri yazıyor sitede.ama 100 msj attım geri dönüş yapmadılar. canlı destek hattınıda kapadılar yazmamam için .lütfen yardım edin
şükrü gülmez @ 21.12.2014 14:04:29

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
-2°C
22 ARALIK 2014
Online Ziyaretçiler