23 Eylül 2014 Salı
IMKB 100 : 76.870 %(-0,07)
Dolar : 2,2445 TL
Euro : 2,8795 TL
MEDYA

''Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi için yapılan bu kadar basit bir eleştiri birilerini o kadar ne kadar rahatsız etmiş ki o kişiler yorumlarınızda sadece bel altı vurmadıkları kalmış.'
EKONOMİ

SATSO'da 34 meslek komtiesinin bir araya geleceği 'Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı'nın ikinci bölümü yarın SATSO Ali Coşkun Konferans Salonu'nda yapılacak.
SAĞLIK

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) ve Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin ortaklaşa düzenlediği '3'üncü MS hastalığı' isimli konferans, hasta ve hasta yakınlarına anlatıldı
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Merhaba, Agustosun ilk haftalarında İstanbul da yagan yogun yagmurda Evimde 2 odamı banyomu ve koridorumu su bastı. Su banyomuzun küvet ve gider yolundan geldi. Belediye ve İski 2. gün evimize tesrif ettiler ve İski Avcılar Belediyesini , Belediye ise İski nin calısma yapması gerektiğini söyleyerek cekti gitti. Ustune üstlük Evimizin altında bulunan bina sıgınagı da yarım metre su idi. Sagolsun Belediye bu suyu cekti. Sonuc olarak sıgınagı temizledik, dezenfekte ettik. evimizde 2 odadaki neredeye tüm eşyalarımı cope attım. Hadi bunu atlattık derken, 18 Eylul gunu yagan 10 dakikalık yağmurda gen banyomu su bastı. Bu sefer Belediyeye de İskiye de bizzet gittim. gene ikiside geldi baktı . Ama sadece baktılar. Ben nereye başvuracağım?
Yüksel Yücel @ 22.09.2014 10:18:36
Merhaba, Sorum şu, apartmanımız toprakaltından su çekmeye başladı. 9 yıllık bır apartman yan tarafda yenı bıne yapılınca bu oldu sanıırım.hallettık dedıler ama boya yaptırdık ama yenıden çektığı anlaşıldı.ne yapmalıyız nereye başvuralım. ve ev yıkılır mı? tehlıkelı mı ?
Nursel Bayrak @ 19.09.2014 21:48:11
Apartmanda, İnsana benzer yaratıklar var, Sosyal hayatın içindeler, çalışıyor-yüksek okumuş-okuyor-çalışıyorlar.-5 yıldır ortak temizliğe yanaşmayanlar ve sadece kirletiyorlar.Herkesin yararına; ağır yazılı uyarılara duyarsız Belkide ,k. Ediyorlar uyarı yazı yazana .ama misli ile iade ihtimali DE var. İnsanca uyarılara duyarsız kalır mı? Yapanın?. diye ağırını mı istiyorlar. Komşuluktan insanlıktan nasipsizlik komşuluk olur mu? Balkondan caddeye yetiştiremediği çöpü izmariti, komşu bahçesine ve bina bahçesine atıyorlar. Halı ve yıkama suları şakır şakır. Aman dikkat daire sakinlerinin ya da misafirin başına gelebilir. Tınmıyorlar. SİGARA MERDİVENDE Mİ İÇİLİR. İZMARİTİ ÇÖPÜ MERDİVENE Mİ ATILIR. Edep yahu. İnsanlığa davet için, NE YAPMALI?
Tekin ÇAMLITEPE @ 18.09.2014 10:22:57
tarlama izinsiz 2 adet tarla sulama bacası koymuşlar aynı tarla içinde ne yapmalıyım
lütfi çakıcı @ 17.09.2014 22:15:24
ben ımamhatıpe zorla yollanıyorum.bu benım teogde yanlıs tercih etmemden kaynaklandı ailem ne yaptıysa bır turlu ımamhatıpten alınamadım.ben anadolu lısesınde okumak ıstıyorum.durumumuz ıyı degıl ama ben sekız yıl boyunca kendım okudum kıtaplarımı dahi calıskan oldugum ıcın ogretmenlerım alırdı.sekız yıllık okumamın boşa gitmiş gibi hissediyorum.OKUMAK İSTİYORUM AMA İMAMHATİPTE DEGİL lutfen benı yanlıs anlamayın imamhatıpte okuyarak ıstedıgım meslege zor ulasacakmısım gibi geliyor bu yüzden imamhatıpte okumak istemiyorum.
ayse @ 17.09.2014 17:47:01

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
15°C
23 EYLÜL 2014
Online Ziyaretçiler