02 Temmuz 2015 Perşembe
Akşam : 20:42 | İftara kadar : 
GÜNCEL

Geçtiğimiz günlerde sel felaketinin yaşandığı ve bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği Aşağıdereköy'de acının izleri yavaş yavaş siliniyor. Serdivan Belediyesi'nin hummalı çalışması ile mahalle de hayat normale dönüyor
ARKA KAPI

7 Haziran'da Ak Parti'den 7. sıra milletvekili adayı olan Bilgehan Doğru hakkında Yenihaber Gazetesi'nde çıkan haber için 'Sözlerim çarpıtıldı. Basın açıklaması yapacağım' diye konuştu.
SİYASET

AK Parti Karapürçek Kadın Kolları Başkanı Nesrin Burnazoğlu partisinden istifa etti. Burnazoğlu siyasi hayatına bağımsız olarak devam edeceğini açıkladı.
EKONOMİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan Haziran ayı ihracat rakamlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
SAĞLIK

Uzmanlar, zaman zaman doktora danışmadan oruç tutan diyabet hastalarının hayatlarını tehlikeye attıklarına dikkat çekerek, bu tür davranışlardan kaçınılmasını istiyor.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Gümrükönü vergi dairesine işim için gitmiştim.Yeni yapılan mahkeme bina etrafındaki yaya yolunu Belediye söküyordu.Makina ile.Daha bir kaç sene önce yapılan o yaya yolu şimdi sökülüyor.Hadi söküldü.Makina ile sökünce parke taşları zedelenip kırılıyor.Birde bir araya yığarken, sonra kamyona yüklerken, derken o taşlar bir daha işe yaramaz oluyor.Yazık değil mi.Elle sökülse yine kullanılır.Parkeler zaten yeni idi .Birkaç yıl önce yapılmıştı.İsraf ediliyor.Beelli ki hala seçimden ders alınmamış.Bir sorun da vergi dairesinin yolu dere tarafından kapatıldı.Mahkeme binası dolaşılarak vergi binasına gidiliyor.Yanlış, ordan yol açılmalı.
celal öpek @ 30.06.2015 16:57:14
Bir kişi benden PTT havalesi ve banka dekontları ile göndermem üzere borç para aldı. Bu kişi hakkında nasıl bir yasal yol takip ederek benden aldığı bu parayı geri alabilirim. Gönderdiğim paranın makbuz ve dekontları bendedir. Teşekkür ederim.
Cenk Bozbaş @ 25.06.2015 02:10:11
Bir anlaşamamazlıktan dolayı iş yerime gece baskını yapan eşim, çocuklarım ve kayınım beni darp etmişler, ben de bu sırada kendimi savunmak için iş yerimde bulunan biber gazı ile savunmaya çalıştım. Bu kişiler iş yerime de zarar verdiler, polis bu zararı ve benim darp edildiğimi tespit etti. Buna rağmen mahkeme bana 3 kişiye biber gazı sıkmaktan, kişi başı 3000 TL olmak üzere 9000 TL para cezası verdi. Benim Nefsi mütefa ve darp edilmemi, iş yerimin tahrip edilmesini hiçe saydı. Para cezasını taksitlendirdi ve ödüyorum. Mahkemenin bu kararına karşı ne yapabilirim? İlginize teşekkür ederim.
Cenk Bozbaş @ 25.06.2015 02:05:03
Ben emlak müşavirliği yapmaktayım. Büroma gelen bir kadın eşinden boşandığını, kalabilecek kaloriferli ve eşyalı bir eve ihtiyacı olduğunu söyledi, ben de bunun üzerine eşyasını yeni aldığım ve donattığım evimde giderlerini karşılamak üzere kalabileceğini söyleyerek, anlaştık ve evimin anahtarını kendisine verdim. Ne var ki evimde bir kaç ay kaldıktan sonra bütün eşyalarımı çalarak kaçırmış ve bu eşyalarımla kendine yeni bir eş bularak evlenmiştir, eşyalar da benim demiştir. Ben bu hırsıza karşı nasıl bir dava açacağım ki; evde olan para ve kızıma ait altınları da çaldığını ispat edeceğim, ev eşyalarımın tümü yeni ve faturalıdır, belgeleri de bendedir. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Cenk Bozbaş @ 25.06.2015 01:51:39
Bir kaç gün önce eşimle kent park içinde dolaşalım dedik.Yaşlandık yürümek gerek diye.İnsanlar her tarafta dolu.Temizlik iyi değil.Her taraf çöp.Her oturma bankının altı çekirdek kabuğu dolu.İsteyen istediği gibi atıyor.Buna temizlik dayanmaz zaten.Temizlesen ne olacak.Arından yine attıktan sonra.Bu güzel park böle ulmamalı.Buna izin verilmemeli.Laleler solduğundan beri yeni çiçek dikilmemiş.Yerleri çok kötü görünüyor, nadasa bırakılmış arazi gibi.Lalelerden hemen sonra yeni çiçek dikilmiyor mu.iki ay geçmiş aradan.Sakarya belediyemiz yönetimine rica ederiz.Arada bir gelip bu parkta dolaşsınlar!
sevil çamyel @ 24.06.2015 12:38:30

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
24°C
2 TEMMUZ 2015
Online Ziyaretçiler